Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18évnél fiatalabbaknak hatásos...

18évnél fiatalabbaknak hatásos hüvelygomba elleni kenőcs? 15/L

Figyelt kérdés
2éve van Candidám. Tavaly voltam 2hétig kezelve idén szintén 2hétig kb fél éve. Nem segített semmit. Már elviselhetetlen. Lelkileg is megvisel. Undorító és kellemetlen. Alig tudok hozzá nyúlni a kis ajkakhoz. Fürdenem kell mert kellemetlen a zuhanyozás. A menses alatt meg tudnék őrűlni. Anya nem visz orvoshoz mert nem tudom betartani a diétát. A doki azt mondta hogy elég az is ha nem eszem cukros dolgokat de anya kínál és a menzás étrend nem mindig cukor mentes. Igaz, nyár van de anya egyáltalán nem próbál meg segíteni. Egyáltalán nem tervezi hogy segít nekem mert legutóbb elfogadtam tőle egy gombóc fagyit. A saját zsebpénzemből szeretnék gyógyszert venni. Csak sajnos egy ezresem van de majd talán fèl év múlva össze gyűlik még egy ezres. Abból már csak csak kikerül egy kúp vagy egy kenőcs.

2015. júl. 15. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

anyádnál rákérdezhetnél, hogy akar-e tőled unokákat...?

te pedig tartsd be a diétát, nem olyan nehéz az, csak az első két-három hét rossz

2015. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Anyu nem engedi a teljes diétát. Nem is szabad az orvos szerint mert még növésben vagyok.
2015. júl. 15. 23:10
 3/17 A kérdező kommentje:
Gyógyszerek nélkül csak a diéta segít? Gondolom nem. Próbáltam.
2015. júl. 15. 23:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Canesten kombi kellene a gombádra. Nem elég a kenőcs, kell a kúp is. Valami munkát próbálj meg elvállalni ha nincs anyukádnak pénze. Érdeklődj a környezetedben, hátha adnak valami munkát. Amire én gondolok, az ablaktisztítás, gazolás, bevásárlás.
2015. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet. 2kis hugom van akik csak 1hónapja lettek 2évesek. A rokkant nyugdíjas apám nem hagyhatom ott egyedül velük. Anyunak viszont van pénze és nyertem 200ezer forintot amiből kocsit csináltattunk és 50ezer meg is maradt. +nagycsaládosok vagyunk és anya dolgozik.
2015. júl. 15. 23:31
 6/17 A kérdező kommentje:
A canesten kombiról azt olvastam hogy 18felett lehet használni.
2015. júl. 15. 23:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt pedig muszáj lesz kikezelni. Egyedül próbálj elmenni a nőgyógyászatra. Szerintem elfogadnak a korod ellenére. Lehet az is, hogy nem lesz elég egy doboz Canesten. Nekem volt olyan fiatal koromban, hogy 12 napon keresztül kellett feltenni a tablettát, mert makacs gombám volt. Nézz valami alternatív megoldást is a neten. Teafaolajos kezelésről is olvashatsz Antivali oldalán. Azt nem tudom mennyire hatásos. Esetleg próbálkozz Betadine hüvelykúppal legalább 10 napig használd. Ez utóbbi mindent leöl, jó erős. Vény nélkül megkapod a patikában.
2015. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A canesten nem segített 1hónap alatt sem (talán mert apa elhasználta) de jó lenne ár is.
2015. júl. 15. 23:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem számít, hogy nem vagy 18éves, mert nem veszélyes szer. Persze jobb lenne, ha ezt orvos mondaná. Beszéld meg apukáddal, hogy valahogy vigyázzon annyi időre a kicsikre, amíg elmész az SZTK-ba a nőgyógyászatra. Az orvostól kérd a legolcsóbb készítményt. Ha van barátnőd, attól is kérhetsz segítséget a kicsikre biztosan segít vigyázni. Esetleg valami szomszéd?
2015. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most költöztünk. Nincsenek még ismerőseim.
2015. júl. 15. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!