Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatásos, ha háztartási édesítő...

Hatásos, ha háztartási édesítőszert kenek a puncimra hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan esküdnek rá, azt mondják már 10 perc után elmúlt a viszketés és az égés. Én még nem mertem kipróbálni. Van valami vélemény róla? :) 16L
2013. júl. 14. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Persze, a viszketés és égés a fertőzésnek egy tünete. Tünetenyhítésre nagyon sok minden jó.

Csak egy nagy gond van ezzel! Hogy a fertőzés a hüvelyben van, az pedig, hogy onnan elmúljon a fertőzés, ami a tüneteket okozza, ahhoz pedig célzott kezelés kell! Vagyis olyan kezelést kell alkalmazni ami pont arra a kórokozóra van, ami a hüvelyedben van.

Ehhez pedig el kell menni orvoshoz!!!

2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

jaj istenem. nem kell mindent elhinni amit mondanak. Az édesítőszertől szerintem csak elszaporodna jobbna mivel a gomba a cukorból táplálkozik.

Próbált ki a jódos hvelyöblítés, nekem egyszer nagyon viszketett éjszaka is felkeltem emiatt és mikor először irrigáltam a jódos folyadékkal már könnyebbnek éreztem amagamt odalent. 3 napig kell csinálni napi 3szor

2013. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, én is így volt vele, nem mertem kipróbálni :)
2013. júl. 14. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Neee!

Ilyen hülyeséget még nem is hallottam. Canesten kúp és kenőcs.

2013. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nőgyógyász! De sürgősen!
2013. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne otthon kísérletezz hanem menj orvoshoz! Még a Canesten sem jó mindenre!!!
2013. júl. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Canesten combi hüvelykúppal 2-3 nap alatt elmúlasztja!
2013. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Canesten segíteni fog.
2013. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
canesten lóf szt nem ér... nekem legalábbis. én nem mentem el vele és ugyanezt a módszert próbálgattam fél évig és még ezután legalább 7 hónapig szenvedtem a hüvelygombával, mert semelyik kenőcs nem segített ! Kedves Kérdező ! Azonnal menj nőgyógyászhoz .. ha nem akarod követni az én példámat
2013. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló! Remélem a Te előtted Válaszoló is olvassa a hozzászólásod!
2013. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!