Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A CA125 értékem 78 volt, most...

A CA125 értékem 78 volt, most csökkent 36-ra, viszont nem vagyok tünet mentes, folyamatosan vérzek, és az ultrahang is fáj. Az orvos nem csinál semmit. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem a májaddal van a baj.

CA125-nél még a 78 sem sok. Totál alkeszeknél több száz szokott lenni, de a májuk nem fáj.

Vannak gyógyszerek is, amik megemelik,de a 36-os eredményeddel tökéletes a májad.

Hibát máshol kell keresni.

2015. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De hülye vagyok!!! Bocsi!!

CA125 petefészek tumort vizsgálja, én majom meg összekevertem a GGT-vel. Agyamra ment a meleg.

Menj el onkológiai vizsgálatra!

Ott megnéznek rendesen! Szokott változni ez az eredmény, de ez így is sok.

Nekem műtét, kemó után 7.8 volt.

Tudom, milyen érzés, de magától nem javul, inkább csak roszabb lesz. Egy hónapig voltak különböző tüneteim, akkor már szinte kúszva mentem el a nőgyógyászatra. Meg is műtöttek másnap.

2015. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!