Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok....

25 hetes kismama vagyok. Eddig 9 kilót híztam. Ultrahang szerint a babám mindig kisebb 4-5 nappal. Miért nem éri utól magát méreteiben, súlyban, ha én hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Sok a hízás ugye?
2010. febr. 4. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy az első uh alapján mennyi idős terhességet írtak a papírodra? És mennyi voltál az utolsó mens. számítva? A hízás pedig relatív, nagyon alkatfüggő dolog, hány kilóval kezdtél és milyen magas vagy?
2010. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

4-5 nap nem számít semmit.

Nekem az elején egy héttel kisebbnek mondták, a közepén két héttel nagyobbnak, aztán pont időben született mégis.

Ne foglalkozz ezzel.

2010. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát aug. 14-én volt az utolsó menzeszem és pont ma vagyok 25 hetes. 64 kilóval kezdtem , most pedig 73 vagyok.
2010. febr. 4. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a szülésznő azt mondta, hogy ez a uh-kor a papírra írt hivatalos hét+x napos terhesség sosem biztos, hiszen nem biztos, hogy mikor is termékenyült meg a petesejt, szóval az, hogy 4-5 nappal kisebb a babád, egyáltalán nem jelent semmit. Hogy ki mennyit hízik 1-1 terhesség alatt az adottságoktól és a táplálkozási szokásoktól is függ. Az, ha te hízol, nem biztos, hogy a babád is épp akkor fog. Egyébként a te babádnak még bőven van ideje hízni is, nőni is, még most jön a hízás java nála :)
2010. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 63,5 kilóal kezdtem, most 87-nél járok, de csak 1-2 napom an a szülésig. :) Viszont a terhesgondozáson majdnem összeesztem a dokial, aki issza akart írni 2 héttel, mert a kis csöppemnek a 37. héten végzett ultrahangnál 4mm-rel kisebb olt a buksijának az átmérője (92 helyett 88mmm)

2010. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, csak nem jó a gépem... sz.al ott magyaráztam a dokinak, hogy hadd legyen az én kicsikém kis fejű, ha az akar lenni... Ne aggódj vannak kicsi- és vannak nagyobb babák. Mm-ek alapján döntik el a dokik, hogy mikor jön és mekkora. Reggel voltam ennél a ... dokinál, de addig telefonáltam, még du-án már egy másik doki vizsgált, aki szerint úton vagyunk, a méhszáj tágul... Fel a fejjel! :)
2010. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!