Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 16-án volt az...

Augusztus 16-án volt az utolsó menszesz első napja. A 15. naptól folyamatosan éreztem a hasam alját. Elvileg 6 hetes terhesnek kéne lennem, de az ultrahang csak 4 hetes magzatot mutat a petezsákban. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nektek van ebben tapasztalatotok? Augusztus 16-án volt az utolsó menszesz első napja. Együtt voltunk aPárommal a 10. , 12. , 15. és a 17. napon. A 15. naptól folyamatosan éreztem a hasam alját, nyomó, szúró érzéssel, talán ott már terhes voltam. Elvileg 6 hetes terhesnek kéne lennem, de az uh csak 4 hetes magzatot mutat a petezsákban. Szerintetek ez mi lehet, van aki már találkozott ilyennel? A dokik nem mondanak semmit, csak, hogy jöjjek vissza 2 hét múlva... de az még iszonyat messze van... Köszönöm a segítségeteket!!
2007. szept. 29. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az hogy tudod mikor voltatok eggyüt az nem biztosan jelenti azt hogy aznap fogant a baba foganhatott 48 órával késöbb is bármelyik együttlét után mivel a spermium még addig életképes lehet.Türelem mikor legközelebb mész a dokid is többet fog mondani ugyanis akkor már a pici szivét is lehetlessz látni.Sok sikert:)30hetes kismama:)
2007. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!