Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kérdezzem meg/ mit...

Hogy kérdezzem meg/ mit mondjak az anyukámnak, hogy neki mikor volt az első menstruációja? Lehet meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Úgy értem mit kérdezzek/ milyen környezetben? És már 10 éves korom óta van: fehérfolyásom, és már eléggé nő a mellem is, meg a hasam is gyakran fáj (De az lehet csak a laktózérzékenység miatt, ha néha rendes tejes dolgokat eszek...) Légyszi minél előbb válaszoljatok, és előre is köszönöm :) <3

2015. júl. 30. 18:56
 1/7 Nuvolyna válasza:
Szia, hát amikor kettesben vagytok, szerintem kérdezz rá nyugodtan :-) nem szégyen az, én 11 éves voltam, és anyámnak is viszonylag fiatalon jött meg először.
2015. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyszerű: ő az anyukád, nincs olyan ember, akivel erről őszintébben beszélhetnél. :) üljetek le, mondd meg, hogy kérdezni szeretnél valamit, és egyszerűen állj elő a témával. :D
2015. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :D amugy 12/L
2015. júl. 30. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukaddal barmikor barmirol nyugodtan es nyiltan beszelhetsz. Nagyon jol tudod, hogy O is volt 12 eves ... megfogja erteni minden problemadat. Es mivel az anyukad, ezert biztosan mondenben segiteni fog neked.
2015. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok szorongast kelteni benned, es persze itt a sok biztato komment, de en is meg szerettem volna kerdezni tole, de nagyon kinosnak ereztem, pedig jo lett volna tudni hogy neki mikor jott meg, hogy ne erjen olyan varatlanul. Akkor is kinosnak ereztem, amikor kellett szoljak neki hogy megjott es mondjon valamit a dologrol.. De nekem nagy szerencsem volt, hogy olyan 12 eves koromban total raporogtem a temara, szoval elolvastam kb az osszes gyakoris kerdest ebben a temaban :D meg minden cikket errol, hogy meddig tart, milyen stb es ebben az idoszakomban(kb 2 honapig tartott hogy mindent megertsek a netes cikkekbol-tampon/betet...) valahogy 'megereztem' hogy kovetkezo tavasszal fog megjonni az elso..akkor osz volt lealltam a temaval es mit ad Isten marciusban megjott..szoval lehet neked is lesz ilyesmi, es ne nezd hulyenek magad emiatt, mert lehet tenyleg bejon ;)

Bocsi ha hosszu 13/L

2015. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, utolsó ^3^
2015. júl. 30. 22:39
 7/7 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
ő az anyukád, vele bármit :) Csinálj egy teát vagy egy kávét neki és ülj le vele, és simán mondd meg,hogy van valami fontos, amiről csak vele szeretnél beszélni. Bevallom őszintén, engem már az is meglepett, hogy előbb írod meg azt az intim kérdést az internetnek, minthogy szimplán odamentél volna hozzá. Ez szomorú :( Nekem is vannak gyermekeim, mondjuk én leültem jóelőre a lányommal.
2015. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!