Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS, kérem valaki segítsen?...

SOS, kérem valaki segítsen? Megrepedt bőrt tapasztalt mar valaki gombás fertőzés alatt?

Figyelt kérdés
Femiflot es Gynazolt kaptam a nőgógyásztól, szóval egy gombás fertőzésem van. Ez még "oké", de emelett a szeméremajkaknál és a gátnal hosszan meg van repedve a bőr, ami nem csak kellemetlen de rettenetesen fáj is. Kenegettem neogranormonnal, de nem éppen segít. A kérdés az lenne, hogy valaki tapasztalt már ilyet? Elmúlt magától, és ha igen mennyi idő alatt? Kapott rá valamit? És általában: mit csináljak? ((Ha este is ennyire fáj még elmegyek ügyeletre, de addig is jó lenne hallhallani olyat akivel volt már ilyen)) köszönöm a válaszokat előre is

2015. aug. 1. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Megrepedt bőrt gombás fertőzés alatt szinte mindenki tapasztal, aki beszerzett már gombás fertőzést. A neogranormon NEM fogja megoldani a gombát, mert nincs gombaölő hatása. Használj canestent, vagy más gombagátlót ÉS EMELLETT propoliszoldatot.

Ezen kívül tessék megborotválkozni, tisztán tartani és pár hétig nem szexelni.

2015. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magára a gombára a 2 megnevezett gyógyszert ill. krémet használom, csak a repedésre nem mondtak semmit, és nem kaptam semmit. A neogranormont a hámosító és nyugtató tulajdonsága miatt gondoltam használni, de csak a repedésre. Köszönöm a választ!
2015. aug. 1. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

NE BOROTVÁLD LE! Visszatérő gombám van évek óta, nem egy doki mondta, hogy a csupasz intim tájék elég rendesen kezdve nemcsak a gombának, hanem a legtöbb fertőzésnek is. Én inkább hallgatok rájuk, azóta csak fazonírozom és komolyan látványosan segített.

Próbáld inkább körömvirág vagy aloe vera tartalmú krémmel kenni, esetleg keverj bele egy kis betadine-t, az fertőtlenít is. Ha meg visszamész a dokihoz, jelezd neki, hogy ez a szitu, hátha ad rá külön valami krémet.

2015. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2015. aug. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!