Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és fertőzés? Nálam...

Terhesség és fertőzés? Nálam és a páromnál is? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Kb egy hete fájnak a szeméremajkaim (illetve mintha picit piros is lenne),amikor pisilés után megtörlöm és persze szex közben is borzasztóan. ( így ez utóbbit egy kis próbálkozás után a hétvégén már hanyagoltuk.)

Ma reggelre a páromnak piros pöttyök jelentek meg a péniszén.

A kettőnek gondolom van köze egymáshoz.


Volt valakivel hasonló?


El akartam ma menni a nőgyógyászomhoz, de nem kértem időpontot, így nem is fogadott. ( a jófej)


Holnap leszek 11 hetes.


2013. júl. 2. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
másik nőgyógyász, vagy ugyanez akkor, amikorra van időpontja, reméljük pár napon belül.
2013. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy szemétség volt tőle, mert elég veszélyes terhesen fertőzést kapni. Próbálj soron kívül bejutni egy magánrendelésre.
2013. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A fertőzés sürgős esetnek minősül, főleg ha kismama vagy.

És tudod mikor járnék tovább ahhoz a nőgyógyászhoz, aki fertőzés gyanúval elhajtana?!

Egy fertőzés, ha nincs kikezelve, igen komoly gyulladásokat tud okozni a petefészekben, illetve a méhben. Amiben ugye most még egy kisbaba is van.

Szóval menj orvoshoz sürgősen!

2013. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Időpontja 3 hét múlva van.


Annyit mondott, hogy ha sürgős, akkor szomszéd városba menjek, ha nem akkor van 3 hét múlva időpontja.


Őszintén én nem gondoltam, hogy ez az esetleges fertőzésgyanú sürgős lenne, de nagyon felbosszantott.

2013. júl. 2. 18:45
 5/11 A kérdező kommentje:
És egyébként volt valakivel hasonló fertőzés vagy ilyesmi?
2013. júl. 2. 18:47
 6/11 anonim ***** válasza:

én holnap sos elmennék akkor a szomszéd városba! az rajtad nem segít, ha nekünk volt bajunk

11 hetes terhes vagy, ez nem vicc és nem várhat

2013. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az lesz...


De attól még érdekelnének hasonló tapasztalatok.

2013. júl. 2. 18:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt már hüvelyi fertőzésem, ugyan nem terhesség alatt. De petefészek és méhgyulladást tud okozni. Hosszú távon meddőséget is akár.

Egy terhes nő esetében akár koraszülést is. És ezzel nem rémisztgetni szeretnélek.

Egy fertőzés nagyon komoly dolog.

2013. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt hüvelyi fertőzésem terhesség alatt. Kezdettől fogva, enyhe fertőzés volt. 11+6 naposan vetéltem el spontán, a baba kora 5 hetes lehetett. (Már fogamzás körül kezdődött a fertőzés és nem tudtam megszabadulni tőle)

Nagyon sürgősen kezelni kell a fertőzésedet...én valahogy kisírnék egy vizsgálatot is.

2013. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem terhesen volt ilyen, meg a férjemnek.

Kúpot meg gyógyszert, s kenőcsöt kaptam rá, a férjem gyógyszert és krémet kapott. Neki nem kellett jönnie, nekem írta fel adoki, s mondta mi az enyém, mi a férjemé.

2013. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!