Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 2 hete fáj az alhasam de...

Kb 2 hete fáj az alhasam de csak rövid ideig.1 hete fáj mindkét petefészkem, fehérfolyásom kb 1 éve van. Mentem wc-re és a fehérfolyásban 1 kis sötétbarnás foltot vettem észre, nem olyan nagy. Meg fog jönni az első? 12/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
már barnás foltot láttál, akkor lehet.
2015. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de ezt így nem lehet megmondani. Ha nem jön meg mégsem és továbbra is folyásod / fájdalmad van, el kell menned nőgyógyászhoz.
2015. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hallottam hogy valakinek a barna folt után kb 1-2 hónappal is jöhet. szerintem nem megyek majd nőgyógyászhoz :) várom még a válaszokat!
2015. aug. 6. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Viszont 12 évesen a folyás és a fájdalom -ha nem menzesz miatt van- gáz. Persze a te egészséged, azt csinálsz, amit akarsz :)
2015. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem:)
2015. aug. 6. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen jött meg, előtte 2 éve folyásom volt már. Az első menszeszem iszonyatosan fájt!

Mégsincs semmi bajom

2015. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. aug. 6. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!