Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódom, a hüvelyi folyásomat...

Aggódom, a hüvelyi folyásomat illetően! Normális ez?

Figyelt kérdés
Egyszer volt gombás fertőzésem,még uszodában kaptam el egyszer,két évvel ezelőtt,ismerős már az érzés,meg a szag,meg a folyás kinézete -ami sűrű,erősen fehér,állaga és kinézete hasonlít a túróhoz kb. - Sok módszert próbáltam akkor,köztük a teafaolajas illetve fokhagymás hüvely öblítéseket,amik hatásosnak bizonyultak.Ám ami most zavar,az az,hogy fehéres néha a hüvelyi nedvem.Nem annyira zavaros,mint amikor gombás fertőzésem volt,de engem zavar,a szexuális életembe pedig szinte belerontott.

2015. aug. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el nőgyógyászhoz?
2015. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még kiskorú vagyok,ahhoz pedig szülőnek kell időpontot kérnie,és nem szeretném a szüleim orrára kötni...Amúgy se sűrűn beszélgetek ilyesmikről anyukámmal már.
2015. aug. 7. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

15 évesen már ellátnak, tudom...tapasztalat:)

2015. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14 éves kortól fiatal korú vagy,így gyermek de rendes Nőgyógyászhoz is elmehetsz egyedül is(nem kell beutaló,csak személyit,tb kártyát vigyél),de lehet akár a gyerekorvosod is tud mintát venni a hüvelyedből,bár én hozzá mennék abnlegutóljára.Női orvost keress ha elmész.



Ha semmiképp se akarsz orvoshoz menni,mert ezt is megértem akkor canesten krémet és hüvely kúpot vegyél a gyógyszertárban.


A fehér folyás meg normális dolog,kamaszkorban jelenik meg,minden nap van,pici szag az normális mert ez is testnedv,fehér vagy átlátszó a színe,amikor száradni kezd akkor sárgás(citrom vagy pisihez hasonló)lesz a színe,ez a hüvely tisztulását szolgálja.


Ha valóban nagyon fiatal vagy akkor elég szomorú ha már sexelsz!Szégyelni való!

2015. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is írta, hogy szexxel...gombát és egyéb dolgokat nem csak szexuális úton lehet elkapni
2015. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat ha a sexuális életébe belerontot az szerinted mi?

Csak puszi.


Ha sexel ilyen fiatalon akkor az elég szégyen.

2015. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja tényleg látom, bocsi...akkor egyetértek!

Ha még ennyire kicsi vagy, hogy 14-et sem töltötted be akkor az tényleg szomorú...:S

2015. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dehogy!Elmúltam már annyi :) Nem is tudtam hogy lehet menni 15 fölött anélkül ^^ Akkor nem is kell szólnom anyukámnak.Köszönöm a válaszokat azért!Sikerült megnyugodnom már.
2015. aug. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!