Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor visszatérő hüvely...

Sokszor visszatérő hüvely fertőzés? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az, hogy sajnos 18-19 éves korom óta sűrűn visszatérnek ezek a fertőzések. Hiába próbálok bármit. Egy ideig azt gondoltam, hogy talán a fogamzásgátló tehet róla, de már majd' egy éve nem szedem egyálatlán. A papíron amit a nőgyógyász adott az áll most, hogy kevert típusú, tehát gyulladás és gomba is van jelenleg. NSC kúpot írt fel rá. Fél éve műtöttek endometriózis miatt, kivették a bal petefészkemet, a vezető vel együtt.. talán ezzel lehet összefüggésben, de nem vagyok biztos benne. Van valaki, akinek hasonló problémája van? Esetleg jó nőgyógyászt tudok ajánlani? Kezd nagyon elegem lenni...



2015. aug. 7. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos orvost nem tudok ajánlani, de ugyanez a problémám. Nekem van egy autoimmun betegségem, ami miatt az immunrendszerem pocsék, talán emiatt lehet..., illetve HPV-s vagyok, méhszájsebem is van, szóval sokminden lehet a háttérben.


Én már tényleg minden hüvelykúpot, kenőcsöt, ülőfürdőt, étrendváltást kipróbáltam és maximum átmeneti megoldást nyújtottak, de a legtöbb még azt sem. Sokan ellenzik, de én elkezdtem tejsavas hüvelyöblítéssel próbálkozni végső elkeseredettségemben és ez bevált! Igaz, kellett egy kis idő. Aztán sok nőgyógyász mondta,hogy ez nem jó, hagyjam abba. Abbahagytam és most egy ideje újra diszkomfort érzésem van, fertőzés, folyás... szóval tegnap újrakezdtem az öblítést.

2015. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!