Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hete szultem, ma a semmibol...

4 hete szultem, ma a semmibol veres gennyes veres hasmenesem volt, mi lehet ez? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

4 hete szultem, rendben voltunk eddig en is es a baba is, termeszetes uton szultem, nagy volt a baba es sok verveszteseg miatt kaptam szules utan 2 tasak vert, es azota vastablettat szedek,kihagytam 2 darabot tegnap elott este es ma este (nemtudom ezeknek kozuk -e lehet hozza ) , eddig normalis volt a szekletem, a vastablettatol fuggetlenul naponta volt szekletem, normalis kisse sotetebb volt csak ennyi.

Ma viszont pisilesnel mintha hasmenesem lett volna gennyes ver (máj szinu inkabb nem friss vernek tunt,ilyen nyalkas dolog) tavozott a vegbelembol...egy kemcsobe tettem mintat is, buzos is a dolog.

este jon a haziorvos.

Addig esetleg kinek mi a velemenye , hasonlo tapasztalatok ?Kisse ijeszto...

Elore is koszonom



2015. aug. 7. 16:57
 1/1 Tomista válasza:
Egy lófaszbogár! vigyázz vele
2016. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!