Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olvastam, hogy az aloe vera...

Olvastam, hogy az aloe vera ital káros lehet terhesség alatt. Persze ezt is azután, hogy ittam egy pohárral. Most ezen görcsölök, állítólag feleslegesen, hogy valami baj lehet. Lehet valami gond?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ha aloin van benne. Az a külső sárga részében van. A jobb minőségűbe nem teszik bele, kivágják ezt a részt.
2015. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt az OKF Aloe Vera italt ittam.
2015. aug. 17. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem. Az valami kóreai cég és nem túl régi, ennyit találtam róla.
2015. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én sem találtam róla többet, de mivel nagyon írják angol oldalakon, hogy magas minőséggel dolgoznak, szerintem nincs félni valóm.
2015. aug. 17. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak a belső géljét tartalmazza, akkor nem okoz problémát.Azért érdemes minőségit, megfelelő forrásból beszerezni stabilizált formában.Az egy dolog, hogy miket írnak róla, a fontosabb, hogy ténylegesen rendelkezzen a megfelelő minősítésekkel.Áldott állapotban eleve érdemes lehetőség szerint kerülni a gyógyszereket és természetes anyagokkal, gyógynövényekkel megőrizni az egészségeteket, bevinni a szükséges tápanyagokat a szervezetedbe, megoldani az esetleges egészségi problémákat.Sok ilyen jó tapasztalat van már. Gratulálok az áldott állapotodhoz!
2015. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 20:58

Nézd, egy honlapon bármit le lehet írni. Azt is, hogy ők a legnagyobb aloe forgalmazók. Ami több, mint vicces, mert jóval tapasztaltabb cégek vannak a piacon akik már valóban le is tettek valamit az asztalra. Egy ilyen cégtől már nagyon régen hallottam, hogy ők a világ legnagyobb felhasználói és lassan 40 evés lesz. Vannak olyan cégek amikhez akár el is lehet menni az üzemükbe.

Ehhez képest erről a cégről szinte semmit sem tálaltam.

Vigyázz, hogy mit fogyasztasz! Minden jót!

2015. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!