Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzésem van menstru...

Pecsételő vérzésem van menstruácio előtt egy héttel. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Menstruácio előtt egy héttel elkezdtem végezni .. Ami nagyon furcsa volt mert még ilyen nem volt hogy előbb jött volna meg inkább egy két nap késéssel .. Először elég erőteljes volt de másnap nagyon gyenge .. 4 napig csak épp hogy volt valami aztán elmúlt . Amúgy 7 napig szokott meglenni ezért is gondolom hogy nem korai mensi volt . De akkor mi .. Olvastam hogy lehet beágyazodási vérzés is . Első nap magasabb hőmérséklet is volt . 37,2

2015. aug. 18. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet több oka is, pl hormonális okok. Beágyazódási vérzés elméletileg nem sok napos. De ki tudja végülis.. Azt írod a hőd első nap magasabb volt. Többi napokon?
2015. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 napig volt pecsételeés és elmúlt .. Most volt hormon vizsgálatom amivel semmi gond nem volt .
2015. aug. 18. 22:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah és a héten voltam nögyogyásznál es semmi rendelleneséget nem talált minden rendben volt. A rákszűrésem is jo lett .
2015. aug. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!