Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsételő vérzés mensi késés...

Pecsételő vérzés mensi késés után. Akkor most van baba, vagy nincs?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menstruációm. 2 hét telt el, hogy a barátommal lefeküdtünk. Minden jel megvan a terhességemre, és már kezdtem örülni. Van egy pozi és egy negatív tesztem is.

Ma délután barnás, pecsételő vérzésem volt. Ez baj? Vagy attól még van baba? Aggódom!



2012. nov. 28. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászatra feltétlen! A vérzés baj, de hanidőben mész, talán még segíthetnek!
2012. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van baba, de sürgősen menj dokihoz, szerintem még ma.
2012. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi baj lehet tőle?:O
2012. nov. 28. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár vetélést is jelent.
2012. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha az megtörtént, az hogy néz ki?
2012. nov. 28. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Van, akinek kiürül magától(bő vérzés, darabos,)

És van, akinek nem ürül ki, hanem műtét kell hozzá. Ilyenkor vagy barnázás van, vagy még az sem.

Pl. a nővérem sem vette észre, hogy meghalt a baba. Semmi jele nem volt.

2012. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elment a baba :(
2012. nov. 29. 09:46
 8/8 Tinaaa19 válasza:
Sziasztok! Nekem majdnem ugyan ez a helyzetem... 10 napot késett a mestruációm. Csináltam teszet pozitív lett (olyan érzésem lett hogy mindjárt megjön) majd nagyon picig görcsöltem szúrkált lent a hasam majd ilyen két barnás folt volt a betéten majd enyhe rózsaszín vérzés.. görcs nélkül.. nem fáj semmim ez 4 napja megy. A derekam fáj nagyon.szerintetek beágyazódásról lehet szó ?
2017. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!