Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van-e valami bajom? (többi lent)

Van-e valami bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Első kérdés: Barátommal egy hete vesztettem el, fájt, néha kellemetlen volt és utána barna folyásom volt 2 napig, most meg fehér folyásom van, több mint ami szokott, ez mitől lehet? Mensi után voltunk 2 nappal.

Második kérdés: és erősen dörgölte kivülről a péniszét a puncimhoz és utánna megdagadt a ki szeméremajkam meg a hüvely feletti mirigyem és érzékeny és viszket. Valaki tud segíteni?



2015. aug. 21. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

off.

Lehet én vagyok a hülye,de mi a fene az a "hüvely feletti mirigy?

18 éve élek lány testben,de én ilyenről még nem is halottam...te most a csiklódra gondoltál vagy...?


Egyébként szerintem összeszedtél egy fertőzést/gombát.Óvszerrel védekeztetek?Én a helyedben lenéznék a nődokihoz.

2015. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy védekeztünk, akkor ami a hüvely felett van közvetlen(bocs hogy hülye vagyok, de nem igazán foglalkozom a nemiszervem anatómiájával)
2015. aug. 21. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!