Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, Nok! Ti hogy mondtatok...

Joros krisztina Tina kérdése:

Lanyok, Nok! Ti hogy mondtatok el hogy megjott az elso menstruacio?

Figyelt kérdés
Lecci irjatok le a tortenetet hogy hol,mikor,tortent.Ataztatok-e?Vagy estleg mar maskor aztatok-e at?

2015. aug. 22. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám már előtte felvilágosított, tehát tudtam, hogy miről van szó, szerencsére mindig is jó volt és most is az a kapcsolatom anyukámmal, így nem jelentett mindez gondot. Sok-sok éve történt már, hogy először megjött, emlékezetes volt, ugyanis pont húsvét vasárnap történt.:) Elmentem mosdóba és láttam, hogy a bugyimon barna folyás volt, előtte nap nagyon görcsölt a hasam. Kiszóltam anyukámnak, hogy jöjjön be, ő bejött, megkérdeztem, hogy akkor ez most az, amire gondolok, mire ő mondta, hogy igen, elmondta, hogy hol találok betétet és tulajdonképpen ennyi volt.

És sajnos volt olyan, hogy átáztam, pl. iskolában, szerencsére nem vészesen, csak picit, egy pulóvert kötöttem a derekamra akkor. Viszont ezután még jobban odafigyeltem, hogy rendszeresen cseréljek. 14 éves koromba pedig áttértem a tamponra, amivel viszont ilyen gondom nem volt.

2015. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt egy régi válaszomból másolom:Imadok futni. Meg ket eve kb, elindultam egy hosszu futasra, es odafele az ut felenel ereztem valami vizes erzest. De pulcsiba mentem futni, nyar volt, mindig pulcsiba megyek, izzadtam, folyt a vadlimon a viz szinte, a hatamon is, igy nem erdekelt. Aztan mar kezdett egyre kellemetlenebb lenni, ezt nem reszleteznem es megalltam egy benzinkutnal, bementem a wcbe es ne tudd meg milyen sprintet levagtam haza fele😄😄 nagyon kellemetlenul ereztem magam..😳16 vagyok. Én nem mondtam senkinek. Sem ezt az esetet sem azt, hogy mikor jött meg
2015. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kimentem a vécére, és észrevettem, hogy megjött. Kimentem, mondtam anyunak: "Anya, most voltam wc-n, és megjött!" Ennyi. Adott betétet, és kész.
2015. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

11 évesen jött meg.Kb 9 évesen rákérdeztem hogy láttam anyu betétét a mousdóba és az mire van,hogyan használják stb,ő röviden elmondta mi a helyzet és meg is maradt a fejembe.


Aztán 11 éves lettem pont elmentem a mamához,elmentem pisilni és pont amikor kitöröltem észrevettem hogy barnás,narancssárgás lett a wc papír,egyből tudtam mi az.Gyorsan kitöröltem,pici ,wc papírt a bugyimba tettem kimentem mamához rákérdeztem,hogy nincs véletlenül betéte mert megjött.Szerencsémre volt,odaadta,bementem a Wc-be és betettem a betêtet.Picivel később jött anyu is és szóltam képzeld megjött a mensim.Nem csináltunk nagy ügyet,haza fele bementünk a boltba és vettünk betêtet,adtól fogva egyedül is sokszor vettem.

2015. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felhívtam anyát unokatesóméktól 2 tábor között, hogy megjött. Mit kell ezt így túlspilázni?

:D 19L

2015. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)De johetnek meg;)Ja es mit csinaljak hogy ne varjam annyira a menstruaciot?Koszi elore :*
2015. aug. 22. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Anya akkor már nem élt.

Apával épp autót mostunk. Görcsölgetett a hasam, aztán mikor elmentem wc-re láttam, hogy véres a bugyim.

Kb. ájulásközeli állapot - nem bírom a vér látványát -, gyorsan tettem be betétet (azért tudtam, mi történik, meg mindig volt otthon bt), aztán kisétáltam apához, és közöltem vele: nagylány lettem.

megpuszilt és ennyi volt.

2015. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso,nagyon sajnalom hogy anyukad mar nem el:(Es koszi a valaszt.
2015. aug. 24. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!