Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy mondtátok el anyukátok...

Ti hogy mondtátok el anyukátoknak, hogy megjött?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Végül sehogy :D beáztattam a véres bugyimat, ő észrevette, és úgy derült ki.
2015. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Anyu , megjött ! Ennyi
2015. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött meg :-/
2015. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Vasalt, mikor jöttem ki a fürdőből. Ennyit mondtam: Anya, szerintem megjött. Ő meg nem nagyon figyelt rám, kapásból visszakérdezett, hogy micsoda? :D


Nem volt rá felkészülve, csak 11 voltam. Aztán mindent megmutatott, elmagyarázott. Ne parázz ezen!

2015. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én sem mondtam neki konkrétan. Egyszer mikor osztálykirándulásra mentem több napra, akkor biztonság esetére mindent elmondott és vett nekem egy csomag betétet (ekkor még nekem nem volt meg). Majd miután megjött, rendzseresebben eljártam vele vásárolni és mai napig ha szükségem van rá, csak simán leveszek egy csomaggal a polcról és beleteszem a kosárba. Ebből leszűrte a lényeget :D
2015. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 piriiiii ***** válasza:
48%

Sehogy.

De, ha mondtam is volna, akkor így: anya, megjött.

Aztán, ahogy elkezdtem vásárlásokkor betétet meg tampont pakolni a kosárba, szerintem hamar lejött neki beszéd nélkül is.

2015. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
11 voltam. Hazaértem a suliból és akkor láttam meg a mosdóban, hogy megjött. Anya nem volt otthon, ezért felhívtam telefonon és zokogva mondtam neki, hogy szerintem megjött. Megnyugtatott és elmondta, hol találom a betéteket. Aztán amikor hazajött, megölelgetett és nagyon boldog volt, mert neki nagyon későn jött meg és problémás volt és félt, hogy nekem is az lesz.
2015. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
En odamentem hozza olyankor, mikor csak o volt a szobaban, es mondtam neki, hogy 'atazott a bugyim' erre o ' megjott?' en 'azt hiszem'. Erre elovetetett velem tiszta bugyit, behivott a furdoszobaba, es megmutatta a betet hasznalatat, meg mondott par dolgot. Ennyi :)
2015. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évesen jött meg és őszintén senkinek nem akartam elmondani, mert azt hittem leszidnak, amiért összekoszoltam a bugyimat. Viszont anya egyből kiszúrta, hogy a kukában van egy nem tőle származó betét, kérdőre vont és így derült ki :D
2015. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Nekem elég későn jött meg, 13 és fél voltam, így már tudtam mi lesz a teendő. Anyukám pont az udvaron volt, bátyám pedig a fürdőben. Az első, amit csinálni akartam, az a tusolás volt, de ez nem volt lehetséges. Így kikiabáltam anyának, aki szinte rohant fel, mert akkor mentem el wc-re, mikor kiment, tudta mivel fogadom, látszott a boldogság az arcán. De még is hagyta, hogy elmondjam, mintha semmit se sejtene. Aztán újra megmutatta, mikor melyik betétet használjam, mikor kell majd cserélnem. Én is örültem, mert már nagyon vártam, cikinek éreztem, hogy az osztályban valószínűleg én vagyok az utolsó. Ciki volt az is, hogy bátyám a fürdőben végighallgatta a beszélgetést. Persze már felnőttem, tudom, hogy ez nem ciki és az se, hogy bátyám hallotta, hiszen ő is felnőtt, tudja mi ez, természetes dolog, hogy a huga is nőből van :)


24L

2015. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!