Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti éjjeli egész...

Terhesség alatti éjjeli egész testre kiterjedő viszketés?

Figyelt kérdés
Akinek ez volt mindenkinél májfunkció probléma volt? Holnap megyek emiatt vérvételre,mert már egész éjjel nem aludtam. Kiütéseim nincsenek. 32hkm
2015. júl. 19. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Toxémia jele lehet. Mérj vérnyomást, ha az is magas, akkor gebasz van.

Vizelet fehérjetartalmát te otthon nem tudod mérni, de orvos még ezt fogja nézni (meg gondolom kérnek egy vérképet, úgy a biztos).

2015. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1. terhességnél nekem is volt, először csak a hüvelyem viszketett, utána az egész testem. Candida és streptococcus bacim egyszerre volt. Először hüvelygélt kaptam, utána mikor megjött a 36. heti kenet eredménye, másik hüvelygél+ hüvelybe tabletta
2015. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Intim részen nem viszketek,hanem kéz láb hát.
2015. júl. 19. 17:37
 4/15 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom 110alatt van. Vagy éjjel mérjem? Hétfőn néztek fehérjét,meg szerdán volt ultrahang,azokon még minden rendben volt.
2015. júl. 19. 17:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Azert ne remulj halalra! A vernyomasod oke. En terhessegi epepangasra gyanakodnek. Kitartast es remelem hetfon minden rendben lesz a leleteddel!
2015. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is arra gyanakszom,de az elég ijesztőnek hangzik. Ezért gondoltam pár tapasztalatot elolvasnék. Remélem hamar elmegy az eredményig az idő :-)
2015. júl. 19. 18:14
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, epepangás volt. Egyébként sincs epeholyagom már.

A 35. héten kezdődött, kitartott végig. Szülés másnapján megszűnt. Kegyetlen volt... Kezem-lábam véresre vakarva, aludni se bírtam már tőle. Szerencsére a vérvétel azt mutatta, hogy nem volt súlyos.

Olvass utána a HELP szindrómának.

2015. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Holnap eredmény,megírom mi lett a vége. Köszönöm a bíztatást :-)
2015. júl. 20. 10:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Oke, varjuk!
2015. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ujsag? Mi lett az eredmeny? Hogy vagy?
2015. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!