Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás? De mitől?

Hüvelygyulladás? De mitől?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja elég sok kellemetlen tünettől szenvedek, mint a rendkívül fájdalmas szex és vizelés, viszketés a hüvelyem körül, köztes vérzés, erős folyás. Néha aktus után annyira fájt hogy ülni is alig bírtam. Elmentem orvoshoz aki megállapította, hogy hüvelygyulladásom van, de ahogy én tudom számos dolog lehet amitől kialakul, ezt nem tudtam meg.. Klion-D 100 hüvelytablettát írt fel (szájon át szedhetőt nem), tegnap lett vége a kúrámnak, délután mintha éreztem volna egy kis javulást, most viszont megint ugyanúgy fáj és ég a húgycsövemnél, és a viszketés sem szűnt meg teljesen. Van tippetek hogy mi okozhat konkrétan ilyen tüneteket? Ha a Klion-D nem segített akkor lehet hogy nem gomba? Abban nem vagyok biztos, hogy ezzel a gyógyszerrel bakteriális fertőzést is lehet-e kezelni. Az orvoshoz most nem tudok visszamenni mert hétfőn már kezdődik a suli és másik városba járok egyetemre.. Mit tehetek addig, hogy enyhítsem a tüneteimet? Előre is köszi a válaszokat.
2015. aug. 29. 03:31
 1/2 anonim válasza:

Hámsérülés, bartholinmirigy-gyulladás elképzelhető. Nekem a Dermolin nevű síkosító zselé vált be (ismerős gyógyszerész ajánlására, de előtte a neten kutakodtam ilyen témában.) Na meg steril, gyógyászati célra gyártott vatta használata, hideg vizzel.


Nálad, ha felfázás is jelen van, inkább javaslom langyos vizes steril vattát.



Addig hiába írtak ki nőgyógyászok bármit addig (Klion-D nekem sem vált be.)


Nekem ehhez hasonló tünetek kivételesen nálam az idén volt ferbruártól-júliusig szinte folyamatosan. (Méghozzá úgy, hogy hosszú évek óta nincs párom - egy váratlan élethelyzet miatt.)


Üdv: egy - viszonylag korai - változókorba érkezett sorstárs.


Minden Jót és Mihamarabbi gyógyulást Kívánok! :)

2015. aug. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. aug. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!