Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás és hüvelygyulladás?

Felfázás és hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tüneteim 22-én szerdán kezdődtek, sűrű vizelési inger, nagyon sötét vizelet, majd csípett - mart közben, a kis szeméremajkakon (hüvely bemenet lényegében) illetve a hugycsőnél is.

Miután épp utazás , gyerekek körüli problémák voltak, így sok mindent nem tudtam tenni. Pénteken vettem canesten combit, 500mg, amit este fel is tettem, illetve elkezdtem kenni magam, ezutóbbi minden kenésnél 1-2 perces pokolian maró , csípő érzés volt.. szombat reggelre megjött.. eltartott szerdáig. közben is kentem canestennel finoman.. továbbra is marta 1-2 percig. Csütörtök nőgyógyász, hüvelygyulladást állapított meg. Adott pimafucort napi 1x kenjem, tantum rosa irrigálót (por) , gynoflor hüvelytablettát. egyik este irrigáljak, kövi este kúp. össz 20 nap. csütörtök este irrigáltam, majd be pisiltem úgy mart az a lé a kis szeméremajkakon.. péntek kúp, tegnap irrigálás. még jobban csípett irrigálás után. alapból nem csíp már, szépen gyógyulna, de az a lötty kikészít. mit tegyek? doki (kórház) messze, 10. kell mennem tenyésztés eredményéért. közben szedem a sumetrolim tablettát 2x2, 3 óra elteltével probiotikumot is. hozzá tenném 13-tól nyaralás. Mit tudok tenni, hogy gyorsan helyrejöjjek???


2015. aug. 2. 13:01
 1/4 anonim válasza:

Hívd fel a kórházat, hogy ilyen esetben használd-e tovább a löttyöt.


Én most gyógyultam ki a vesemedence gyusziból, és ez is felfázással kezdődött. Hát pokoli amikor "ott lent" vagyunk betegek :( Jobbulást kívánok, kitartás!

2015. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne használd, az engem is mart. Hívd a kórházat, kérj egy nőgyógyászt, ő meg tudja mondani, mit tudsz tenni ilyen esetben.
2015. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Felhívtam ma a kórházat, hagyjak abba mindent , holnap menjek rendelésre ahova tartozok. Streptococcus lett a kenetvétel eredménye. mire számítsak? 10 nap múlva nyaralás.. :(
2015. aug. 3. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy érzékeny a penicilinre, az kellene, az a legjobb rá.
2015. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!