Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! 4 hogy mondjam el anyának...

SOS! 4 hogy mondjam el anyának hogy megjött a menstruációm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor ő mondta el hogy mi az a menstruáció, akkor inkább a vérzésről meg a testi változásokról beszélt, a betétekről meg az ilyen egyebekről nem... a suliban tavaly novemberben volt felvilágosítás a menstruációval kapcsolatban, és ott a fő téma a betét volt meg a használata :D De hogyan mondjam hogy egy nagy piros (mostmár inkább barnás) folt van a bugyimon? A ,,menzesz,, meg a ,,mensi,, meg a ,,megjött,, szavakat nem nagyon szeretném használni :/ tudnátok valami jó szöveget amivel elmondhatnám neki? Nagyon beparázós típus vagyok és félek bár tudom hogy nem kellene... Segítseteek :D <3 12/L

2015. aug. 30. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

De miért nem tudod ezt simán közölni anyukáddal?

Ő az anyukád és ezt nem kell szégyenlened, hidd el, hogy látott már tőled cifrább dolgokat is a 12 éved alatt.:)

Amúgy anyu, megjött a havim, szeretném, ha segítenél, betétre lenne szükségem.

A bugyidat pedig hideg mosószeres vízben áztasd ki.

2015. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
Anyukádnak? Bárhogy! Anya, az alhasi görcseimnek következményei lett, itt van a Mikulás, anyu, tudnál adni egy betétet? Bárhogy elmondhatod, nem fog haragudni érte, szerintem ;).
2015. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDDD megjött a mikulás :""DD ezen beírtam :DDD

amúgy köszi a válaszokat :))))

2015. aug. 30. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell ezen beparázni? Legyél nyugodt, hogy ő is szokott menstruálni, különben nem lennél a világon.
2015. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már nem menstruál.... csak a nővérem, de ő meg tampont használ (19 éves)
2015. aug. 30. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
A testvérednek mond el, és ő majd megmondja anyukádnak.
2015. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj SMS-t. Vagy anya egy évben Hányszor jön a Mikulás? Vagy Menj el vele vásárolni es dobj be a kocsibe egy csomag betétet.
2015. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ebben a nehéz,nekem 11 évesen jött meg mamánál jött meg(pont meglátogattam) odamentem a mamához megmondtam megjött a menstruáciom,tudna e betétet adni,szerencsémre tudott.1 óra múlva kb anyu is a mamához elmnent ês neki is simán megmondtam,haza fele meg boltban vettünk betétet és 11 évesen is nem egyszer egyedül mentem betetet venni.



Simán odamész megmondod megjött a havid!

Betétet meg használj,ne a bugyid legyen trutyis!

2015. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!