Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz alatt ezt hogyan...

Menzesz alatt ezt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menzeszem és holnap lenne tesink. Egy hónapja jött meg legelőször, de akkor még nem volt suli. Tudom, hogy ilyenkor jó a mozgás, de nem is akarok felmentést már az első napon. Az a baj, hogy a tesi nadrágom ilyen testre simulós.... És félek, hogy majd ez olyan fura lesz. Meg átöltözésnél, hogy majd látják... Nem akarok még tampont hordani. Szerintetek nem történne semmi?

2015. szept. 1. 17:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
13/l
2015. szept. 1. 17:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tesizek hogy megvan

Először azt hittem hogy átlátszik a cicanacin de megkérdeztem a bnőimet és azt mondták h nem látszik át

Nyugi :)

Nem lesz gáz

13L

2015. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem könnyű úgy átázni? És am betétet használok :).
2015. szept. 1. 17:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be egy nagyobb betétet, vagy közben is kikéredzkedhetsz a mosdóba megnézni/cserélni, ha kiengednek.

Amúgy ha jól tartó bugyit viselsz, nem látszik át a betét.

2015. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És hogyan cserélek? Tudom, hogy van az hogy viszek egy táskát, csak az nehéz. Lehet, hogy a nadrág zsebbe, de ott necces. Nem tudom mi tévő legyek...
2015. szept. 1. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
ha van kis neszeszered, akko azt tán lerakhatod órán a padra, v egy pénztárca monyuk, amiben csak az van
2015. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudok aludni nagyon, mert félek, hogy mi lesz holnap, mivel elég erős így első nap a vérzésem.
2015. szept. 2. 00:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feszengjél azon, hogy mi lesz holnap, ne aggódj, másnak is szokott ilyenje lenni:) Viszont nemtom, h túl erős -e neked v csak túldramatizálod, mert nemtom, hallottam már olyat, h vkinek már túl erős volt, és akkor szedett vasat, de neki elmondása alapján tényleg túúl volt
2015. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy annyira nem is. Csak még nem szoktam meg ezt. Szerencsére ennél felkészültem, mert 2 napja barna folyásom volt és így volt betétem. Csak, hogy máris suli első napján jön meg... Csodálkoztam, mert az első aug. 7-11. ig volt. És, akk nem is telt el sok idő. Gondolom cserélni muszály lesz, bár csak 5 óránk van holnap. A tesinél nem fog több jönni?
2015. szept. 2. 01:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Én asszem, hogy nem, de rég voltam olyanon.
2015. szept. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!