Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folytassam a Rezia fogamzásgát...

Folytassam a Rezia fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
kicsivel több mint egy hónapja elkezdtem szedni a Rezia fogamzásgátló tablettát . Úgy alakult hogy a vérzésem egész hónapban tartott,de kitartó voltam és nem hagytam abba . miután a négy darab zöld bogyót bevettem ( elvileg csak azon a négy napon kellett volna véreznem ),végre elállt a vérzés . Azóta egy hét telt el pontosan,de tegnap újra megjött és rettenetes görcseim vannak . Csak azért nem hagytam abba a szedését eddig,mert úgy gondoltam akkor hiába bírtam ki azt az egy hónapot . Beállíthatja rendesen még , vagy már teljesen felesleges szednem ?
2015. szept. 2. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

mi alapján írta fel az orvos? voltál vérvételen? vagy csak találomra felírta ?

mindenképpen menj vissza és mondd el a panaszaid,valószínű nem ez a megfelelő gyógyszer. de csak így találomra ne hagyd abba hanem konzultálj vele, és akkor mondjuk a következő levélnél már más márkájút szedj.

nekem nem volt ilyen problémám,semmi görcs és össze-vissza vérezgetés.mondom,szerintem nem megfelelő tabi, hidd el nem mind ilyen

2015. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

1. Mit mond a doki?

2. Az a bogyó megvéd a nemi betegségektől is?

2015. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a hónapot még megpróbálhatod, ha a következőnél is gondok lesznek, akkor valószínűleg váltani kellene.
2015. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!