Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » REZIA Fogamzásgátló gondok,...

REZIA Fogamzásgátló gondok, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már 2. hónapja szedem a REZIA fogamzásgátlót és olyan panaszaim voltak eleinte mint például: hányás, hányinger fej, hasfájás és szédülés. Gondolom ezek csak a kezdetleges mellékhatások voltak. Itt ugye 4 zöld szem van és tudtommal az 1. zöldnél kellene,hogy megjöjjön. Nekem az 1. hónapban mikor elkezdtem szedni a REZIA-t akkor a 3. zöldnél jött meg csak de előtte lévő este hányás/hasmenésem volt. Most tartok a 2. menstruációnál mióta szedem a fogamzásgátlót és most fogyott el az utolsó zöld szem, de vérzés még sehol sincs, viszont sűrűbben járok pisilni, fáj a fejem és hányingerem van. Kérdésem az lenne,hogy ez attól van-e,hogy még nem állt be rendesen, majd idővel fog vagy esetleg mert nem fejtette ki rendesen a hatását mert nem fogadta be a szervezetem és teherbe is eshettem ?

Értelmes válaszokat kérnék és köszönöm előre is :)

Ui.: Ciszta ellen is szedem a REZIA-t mert sajnos volt és mondta a doki,hogy ez jó az ellen is,hogy ne alakuljon ki, ezzel is összefüggésbe lehet talán?



2014. márc. 3. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az 1. zöld tablettánál kell megjönnie, sőt. Az elég érdekes is lenne, ha rögtön az elsőnél megjönne.

Az lenne a jó, ha a 2-4. zöld tabi között jönne meg.

A tünetek miatt meg terhességi tesztet kell végezni és kiderül.

2014. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve az nem normális, hogy az elején kezdődő mellékhatásokra csak legyintettél... Én nem hánytam, nem volt hányingerem, hasfájásom és szédülésem sem, és azóta sem volt vele egyáltalán semmi gondom, pedig már másfél éve szedem. Szerintem menj el a nőgyógyászodhoz, és írjon fel neked másik fajtát.
2014. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!