Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan menjek nőgyógyászhoz?

Hogyan menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz,mert kicsit piros a hüvelyemnél és csípi a vizelet,meg olyan égető érzés. Az a kérdésem hogy le borotváljam -e ott lent,vagy maradhat kicsit szőrösen is? A nőgyógyász mit fog szólni ha meglátja hogy saláta p*ncim van? (Kiskorom óta ilyen,es nem azért mert sokan megd*gtak.)

2015. szept. 6. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és 15 éves vagyok.
2015. szept. 6. 19:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászt nem érdekli se a szőröd, se a puncid alakja.
2015. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell csak azért borotválni, mert dokihoz mész. A doki magasról tesz rá, hogy milyen a puncid. Már látott több ezret.

Az a lényeg, hogy tiszta legyél!

2015. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fürödj előtte ennyi. Az én nőgyógyászom (nő egyébként) minden alkalommal kiselőadást tart a szőrtelenítés hátrányairól, szóval hidd el nem érdekli őket, hogy szőrös vagy-e, arról nem is beszélve, hogy esetleg a borotvával megsértheted a piros részt is ami biztos nem használ. Nekem is "saláta puncim" van de biztos vagyok benne, hogy előttem is látott már 1000 ilyet, nem fogja érdekelni.
2015. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fog foglalkozni vele ne izgulj :) Én még kellemetlennek se mondanám a vizsgálatot, inkabb az zavart, hogy azért mégis terpeszteni kell. De kerestem egy magán nőt, aki nagyon kedves volt és ahhozképest nem drága. Kérd meg anyukádat, hogy inkább nőhöz szeretnél menni, nem lesz neked annyira kellemetlen :)
2015. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
voltál már azóta orvosnál? nekem is hasonó tüneteim vannak néhány napja, picit fáj pisiléskor és viszket néha a kisajkaim között, de csak nagyon picit és nem állandóan. Most nem tudok orvoshoz menni, mert én csak magándokihoz megyek, de most sjna nincs pénzem. Pár hét múlva megyek majd. De ne szőrteleníts, nekem is mondta az orvosom, hogy felejtsem el a borotválást!!
2015. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!