Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy kéthetente jön...

Normális hogy kéthetente jön meg a menstruációm? Mit csináljak? Nőgyógyászhoz menjek? 13l

Figyelt kérdés
Kb 10 éves korom óta van meg. Egymás után háromszor fordult elő, hogy kéthetente jön meg. Ma megjött, meg pontosan két héttel ez előtt is. Meg előtte is..ez normális? Mit csináljak?

2015. febr. 19. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy menzesz? Uganúgy vérzel, napokig? Betét is kell? Nem félidős vérzés? Menj el dokihoz azért, és mondd el neki, de benne van a pakliban, hogy csak félidős vérzésed van.
2015. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, engem anno ugyanezért vizsgáltak a gyereknőgyógyászaton.
2015. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vér jön, de kevesebb, mint általában. De ez mitől lehet?
2015. febr. 19. 15:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy igen, napokig vér jön, és kell betét.
2015. febr. 19. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, akkor ez nem közti vérzés mégsem.
2015. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A háziorvos azt mondta, hogy ez természetes, nem kell nőgyógyászhoz mennem. Akkor ne.menjek?
2015. febr. 20. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Te döntesz, mi helyetted nem dönthetünk. Én csak annyit mondok, hogy nekem huszonéves koromra sem állt be, és már a gyereknőgyógyászaton, mikor vizsgáltak, mindták, hogy ebből később gond lehet, ha gyereket szeretnék. Ismerek egy nőt, majdnem 30 éves, és neki még mindig nem állt be, és férjnél van, és ő se biztos benne, hogy össze fog-e jönni, ha majd gyereket akarnak.

Ha aggódsz, menj el nőgyógyászhoz.

2015. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát azért én még csak 13 éves vagyok, szerintem az normális, hogy még nem állt be rendesen, csak ez, hogy kéthetente megjön, ez fura. Szerintem várok, és ha még egyszer megtörténik, akkor elmegyek.
2015. febr. 20. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát azért a házidokid elég érdekes. Az egy dolog, hogy nem állt be rendesen, ki-ki maradozhat, meg ilyenek, de hogy rendszeresen 2 hetente jöjjön meg, az más kategória, annak azért érdemes utánajárni. Nem biztos, hogy baj van, de nem jobb tudni?
2015. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem 11 évesen elvitt anyu gyereknőgyógyászhoz mert 17 naponta jött meg. Vizsgálat nélkül írt gyógyszert és akkor beállt 28 napra.
2015. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!