Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég érdekesen zajlik nálam a...

Elég érdekesen zajlik nálam a havi ciklus. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Néha beáll egy bizonyos időintervallumra, akkor 2-3 hónapig biztosan úgy jön meg, aztán előre vagy későbbre csúszik egy hetet, akkor pár hónapig megint ez megy, aztán megintcsak tovább csúszik úgy egy hetet. Tehát volt olyan ebben az éven, hogy 2-3-án jött meg, de olyan is hogy hóvégén, 27-e körül. Elég bosszantó, hogy néha így ingázik. Mi lehet az oka? Lassan 8 éve menstruálok.
2008. szept. 8. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elkezdenél fogamzásgátlót szedni beállítaná a mensid és napra pontosan tudnád mikor jön meg!
2008. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors reflektálást. Ezen már én is gondolkoztam, bár kicsit félek a mellékhatásoktól és hogy hogy adjam be itthon, mert azt hinnék, van valakim és azért... ami kicsit kínos lenne. De lehet az lesz. Tényleg köszi.
2008. szept. 8. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz, hogy vizsgáljon meg. Az magában még nem jelent sokat, hgoy hónap elejéről a végére tolódik, nekem is volt ilyen normál ciklusnál. Hány naposak a ciklusaid általában?
2008. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne kínos? Ha 8 éve menstruálsz akkor nem lehetsz vmi fiatal. Sztem nem lenne ciki megmondani h te most tabit akarsz szedni. max elmondod az igazat és kész.

1. válaszoló vagyok

2008. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!