Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 eve szedem a fogamzasgatlot,...

1 eve szedem a fogamzasgatlot, soha nem hagytam ki 1 szemet se de multheten hasmenesem volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Augusztus 18.-an kezdtem el a levelet, augusztus 30.-an szekrekedesem volt ezert eros kavet ittam ami beinditotta az emesztesem. 4-5x voltam wcn, nagyon gorcsolt a hasam es vizszeru szekletem volt de minden alkalommal nagyon minimalis mennyiseg volt.

Minden este 10kor veszem be a tabit, a hasmenes delutan 3tol este 7ig tartott.

Lefekudtem a parommal, lehet problema? Holnap kene megjonnie es nagyon surun pisilek (ez lehet a vizhajtas miatt, napok ota kaven elek a szekrekedesem miatt) es faj a mellem oldala, rengeteget eszek.

Nagyon felek!

22/L


2015. szept. 9. 03:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnezest, augusztus 31.-en volt hasmenesem!
2015. szept. 9. 03:07
 2/2 anonim ***** válasza:

szia. én azt olvastam,hogy ha bevetted a tabit és 4 órán belül megy a hasad,akkor nem ért semmit.mivel neked előtte volt,szerintem fel tudod szívódni,bár biztos nehezebben mert ilyenkor felborul a bélben az egyensúly stb

amúgy ha jól értem utolsó hétnél volt ilyen.akkor elvileg ha kimarad 1 szem sem lehet belőle baj. az első hét a nagyon kritikus,akkor ha kimarad szem,főleg első napokban abból tényleg lehet baj.

de így ha utolsó héten vmiért nem szívódott volna fel neked,akkor is kicsi az esély.de sztem felszívódott,mivel utána már nem ment a hasad!

2015. szept. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!