Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt olvastam, hogy a nőgyógyás...

Azt olvastam, hogy a nőgyógyász két ujjal vizsgál, de mi van ha én szűz vagyok és csak egy ujjam fér fel?

Figyelt kérdés
Most megyek először nőgyógyászhoz és nagyon félek, elsősorban attól, hogy valami olyan vizsgálatot fog csinálni, amitől sérül a szűzhártyám és fájni fog...

2015. szept. 14. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy ítéli meg, végbélen keresztül fog megvizsgálni. Neked csak arra kell figyelned hogy mielőtt fölmászol az asztalra közlöd a dokival hogy szűz vagy.
2015. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem szoktak 2 ujjal vizsgálni egyáltalán. Szerintem mivel szűz vagy még egy ujjal sem fog megvizsgálni. Ultrahangot fog kérni, esetleg megnyomogat kívülről, vagy vérvételt kér. Feltétlenül mond meg az elején, hogy szűz vagy!
2015. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen meg fogom mondani. És milyen vérvételre fog elküldeni?
2015. szept. 14. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
El ne hidd már, hogy nem fog megvizsgálni! Általában 2 ujjal szoktak, de szüzeknél 1-el, vagy végbélen keresztül. Utána hüvelyi ultrahang is elképzelhető, annak függvényében hogy itéli meg az állapotod. Javaslom hogy feltétlenül női orvost keress elsőre.
2015. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idős vagy és milyen problémával mész?
2015. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hogy mi a bajod, mert attól függ.
2015. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Meg fog vizsgálni, de ahogy már előttem is írták páran, vagy egy ujjal, vagy végbélen keresztül. Nem először vizsgál nőgyógyász szűz lányokat. A lényeg, hogy közöld vele és akkor kíméletesen fog vizsgálni.
2015. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
A vérvételt akkor kérik, ha hormonproblémád van, vagy pedig fogamzásgátlót kérsz. Szüzeket külső hasi ultrahanggal vizsgálnak általában. Nagyon indokolt esetben végbélen keresztül.
2015. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van, engem is megvizsgált 16 évesen szűzen újjal, majd hüvelyi UH-val, pedig csak egy mensim matadt ki, majd utána közölte hogy ez természetes dolog még ebben a korban.
2015. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem egeszen az elso gyermekem szuleteseig egy ujjal vizsgalt az orvosom, pedig mar reg nem votam szuz. Szules utan mar kettovel.
2015. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!