Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek jofej a tesi...

Szerintetek jofej a tesi tanár? Mert szerintem tök bunkó!

Figyelt kérdés
Ha megvan vkinek akkor is tesznek kell és meg hozzá az egyik lánnyal ott orditott az egész osztály előtt h :én is dolgozók ha megvan!!de passzus o nem fut velünk ellentétben meg nem csinálja a gyakorlatokat ..és az a durva h be is volt neki írva és akkor is tesznek kellett :( félek egy kicsit mert nekem nemrég jött meg azaz nyár végén és pár nap múlva megint megjön ..és nekem elég erős ...szóval nemtom mit mondok majd meg minden nem látszik a eu-s betét a tesigatyan keresztül?és az is tök ciki h a táskáját magaddal kell hordoznod a wc-be mert abba van a betét ...meg 10 percen keresztül benn lenni meg mikor leveszwded a betegről azt a ragasztó csíkot az is tök hangos ..húztam le a vécét és a közben vagy mi?mart nálunk a wc-be szoktak "bulizni",trecselni ...mit tegyek ?ti hogy vagytok ezzel?

2015. szept. 15. 16:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a tesznek az egyenlő tesiznie
2015. szept. 15. 16:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kellett tesizni akkor is, ha megvolt. Középiskolában volt olyan, hogy akinek épp megvolt, az könnyített tesizett. Az kb annyit jelentett, hogy a nehezebb gyakorlatokat nem kellett csinálnia...de ennyi. Attól még senki nem ülhetett a kispadon... Általánosban meg még ez sem volt. Sőt, ott nekünk tornadresszben kellett lennünk 14 évesen is, és még pólót vagy kisnadrágot sem vehettünk fel! Utáltuk is rendesen....de nem tudtunk mit tenni.....
2015. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az nem kifogás. Nálunk volt olyan, aki nagyon-nagyon rosszul volt, na annak nem kellett talán tesiznie. Egyébként én megoldottam a dolgot, ha valami bajom volt ls a tanár lesz*rta. Fogtam magam és félreültem, megmondtam neki, hogy csináljon amit akar, én nem vagyok jól. Amúgy használj tampont. Sokkal biztonságosabb, és már nincs korhoz kötve. :)
2015. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !értem hát a tesitanarok kegyetlen teremtmenyek :")nem is az a gondom h lusta vok tesizni meg minden mert én meg akkor is csinalnam amikor megvan..de biztos fogok derekára pulcsit kötni XD hát nekünk nem dresszbe kell lennünk hála istennek :D tampont meg egyenlőre nem akarok használni ...:)
2015. szept. 15. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam sulis, nálunk menzesz alatt nem kellett tesizni, viszont úgy tudom,hogy a mozgás még jót is tesz a görcsöknek. Szerintem jó ötlet,hogy lehúzod a wc-t miközben betétet cserélz. Előtte otthon teszteld le,hogy átlászik-e a nadrágod. Olyat válassz, amiben nem feltűnő :)
2015. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
A tampon egyébként egyáltalán nem jó. Egyetlen előnye,hogy nem látszik át, de a pangó vér nagyon nem normális, fertőzésekhez, hámsérüléshez is vezethet. Egyáltalán nem ajánlom. 23/L
2015. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tesitanárotok bunkó, de abban igaza van, hogy a menstruáció nem betegségként kéne kezelni.


A nyilvános wctől való félelmed majd kinövöd. A többi lány is ugyanolyan hülyeségeken aggódik mint te. Ha nem akarod vinni a táskád akkor rakd a betétet egy kis kozmetikai táskába és vidd azt magaddal. Vagy a teremben tedd át a nadrágzsebedbe.

2015. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) sokat segített etek ..majd letesztelem a gatyat :)

Én sok jót hallok a tamponrol.meg egy-két rosszat is..egyenlőre nem hiszem hogy fogok használni :D csak mondjuk engem nagyon szokott zavarni a vér ..szóval meglátom ..majd úgyis kialakul ..első alkalommal az első három nap azt mondtam h én ebbe belehalok XD ám köszi a tanácsokat a gatyazsebbe a betét az tényleg jo ötlet :) megegyszer köszi :)

2015. szept. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!