Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem fura, hogy...

Csak szerintem fura, hogy tobb filmben/sorozatban is leszbikus tanarno figura van jelen?

Figyelt kérdés
A valosagban is olyan sztereotip leszbikus szakmakhoz tartozik a pedagogusi palya,mint pl rendor

2015. júl. 20. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerintem fura, hogy még nem láttam olyan filmet/sorozatot, amiben leszbikus tanárnő van? o.O

Egyébként nem csak leszbikus, de feminista sztereotip szakmák is ezek. Az emberi előítélettel sajnos nem lehet mit kezdeni, ezt könnyen beveszi az átlag, felszínes ember gyomra, ezért alkalmazzák gondolom, akárcsak a többi sablonos húzást is. Kereslet-kínálat törvénye...

2015. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Loveing annabelle,true love,bloomington..ezek filmek,de a sorozatoknal pl a fostersben az egyik anyuka,es az american horror story 2.evadaban is van egy ilyen szal
2015. júl. 20. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de leszbi vagyok és óvónő leszek :D
2015. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!