Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzékeny, fájó, csípő, kipiros...

Érzékeny, fájó, csípő, kipirosodott intim terület. Allergiás lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Zuhanyzás/fürdés után iszonyúan csíp az intim részen 1 területen. Nem a hüvelyem, nem is kint, hanem pontosan a kisajkaim közötti területen. Tükörben megnéztem és iszonyúan ki van pirosodva ez a terület, mintha ki lenne dörzsölődve/száradva. Borzasztóan csíp, éjjel semmit sem aludtam emiatt.


Kb. 1 hónapja ugyanezzel a problémával küzdöttem, akkor voltam orvosnál is. Semmilyen gombát, bacit, fertőzést nem talált a hüvelyemben. Azt mondta, hogy szerinte valamilyen allergia/irritáció. Javasolta a 100% pamut bugyit továbbá, hogy hanyagoljam a tusfürdőket, intim lemosó géleket és mindenféle ehhez hasonló kemikáliumot. A doki a biztonság kedvéért vett mintát hüvelyváladék tenyésztésre, annak még várok az eredményére, valószínűleg holnapra érkezik meg.


Azóta csak és kizárólag természetes anyagokat tartalmazó natúr szappannal mosakodok és odafigyelek arra, hogy a belső részekre (pl. hüvely) ne kerüljön. Most 2 napja mégis ugyanez a probléma. Az őrületbe kerget a dolog, egyszerűen elviselhetetlen.


Valaki járt már hasonló cipőben? Mi lehet a probléma? Mit csináljak másképp, hogy ez ne fordulhasson elő? Egyáltalán mitől fog elmúlni, kenjem esetleg valamivel? Segítsetek, kérlek. :(


Egy kétségbeesett 22 éves lány. :(


2015. szept. 20. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmilyen szappannal, még natúrral sem szabad mosakodnod. Ha érzékeny vagy, akkor vegyél a patikában egy tubus mosakodó krémet, és ezzel tisztálkodj alulról. Majd meglátod fertőzés, vagy nem? Ha nem az, akkor biztos ír a doki allergia ellen valami kenőcsöt.
2015. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!