Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fenekem alatt, a combom...

A fenekem alatt, a combom külső részén van egy hájasabb terület, olyan, mint egy "második csípő". Mit lehet tenni ez ellen, milyen gyakorlatok jók rá?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 21:53
 1/3 anonim válasza:
nekem is pont ez a bajom, és én a leg magic nevű fitneszgépet használom, eddig úgy néz ki bevált! :) valamint két gyakorlat van még: térdelj fel és emelgesd fel-le a lábad, kb 100-100 egy nap. második gyakszi: feküdj hanyatt, és emeld meg a csípőd, majd vissza, de ne érjen le a földig. mikor felemeled, ott is tarthatod egy darabig, h közben szorítod a popsid. garantált siker, csak idő kell hozzá! :) hajrá!
2014. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Áájj. Körte alak mi? :S

Na ezt hívják úgy, hogy bricsesz, vagy lovagóháj. Undorító. Nagyon sokat kerestem, hogy lehet eltüntetni, tornáztam rá rengeteget és még mindig ott van, egyszerűen elhányom magam annyira okádékul néz ki. Csak a szike segít, mindenhol ezt írják... :(((( Körte alak átka ez is! (meg még sok más) :(

2014. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves második! Azért szerintem ez annyira nem óriási probléma, sőt, vannak férfiak, akiknek ez kifejezetten bejön. Más kérdés, hogy engem is eléggé zavar, de úgy vagyok vele, hogy minden elhatározás kérdése. Megfelelő táplálkozással, rendszeres edzéssel, még ha nem is tüntethető el teljesen, de sokat lehet rajta változtatni. Úgyhogy ne add fel te sem! :)
2014. aug. 19. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!