Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volina fogamzásgátlótól...

Volina fogamzásgátlótól jelentkezett valami mellékhatás valakinél?

Figyelt kérdés

Ezt a gyógyszert szedem lassan 1 hónapja ... és a mellem eléggé nagyobb lett és fáj .. azt olvastam h. fájdalom jelentkezhet .. de nagyobb is lehet ? :O

Valakinek vmi hasonló ?


2010. márc. 13. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez minden fogamzásgátlónál előfordulhat.
2010. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
persze..lehet tőle nagyobb is:D nem kell megijedni ez teljesen természetes!
2010. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Remélem nekem nem lesz nagyobb. Így sem kicsik a melleim :D bár most összementek a fogyás miatt 2 méretnyit a -6 kilómtól hál' Istennek, aztán eddig sem voltam nagy db. 60 kiló voltam a 170 centimmel :D
2010. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sziia

én is most kezdtem el szedni..pontosan ma vettem be az ötödik szemet...

kicsit szédülök mióta szedem,meg fáj a mellem...


18/L

2010. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bari_ka válasza:
Én egy hete szedem. Különösebb mellékhatás nincs, néha néha gyomorproblémák pl. ég vagy görcsöl kicsit de az sem biztos hogy a gyógyitól van. Illetve estefele olyan fura érzésem szokott lenni nem tudom hasonló a lázhoz de mégse láz.. + barna folyás ami természetes.
2010. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!