Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz vagyok, de az orvos nagy...

Szűz vagyok, de az orvos nagy valószínűséggel fog csinálni hüvelyi UH-t. Mennyire fog fájni, durva lesz?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha ellazulsz ( ami eleg nehez, foleg ha 1. alkalom), akkor nem fog fajni. amugy alapbol sem faj, mert nem egy fel akarnyi valamit rak oda, szoval nem lesz kellemes, de kellemetlen sem. meg sok mulik az orvoson is, hogy mennyire lesz fesztelen az egesz.

amugy probalj nem stresszelni, es nem lesz kellemetlen.

2015. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy élvezni fogod
2015. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szüzeknek kívülről szoktak hasi ultrahangot csinálni.
2015. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg CT, vagy MR vizsgálatra jegyeznek elő.
2015. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csináltak és egy barátnőmnek is, egyikünknek sem fájt, még csak kellemetlennek sem mondanám. Furcsa volt, de az orvos óvatos volt, szóltam a legelején, hogy mi a helyzet.
2015. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Van ahol ha szűz vagy, végbélen keresztül csinálják az ultrahangot.
2015. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon orvos függő...

keresnék női orvost a helyedben első alkalommal.

2015. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett lepontozni. Teljesen komolyan írtam. Keressetek rá a neten a nőgyógyászati vizsgálatokra ha nem hiszitek. Van ahol a bimanulális vizsgálatot is megcsinálják végbélen keresztül ha valaki szűz. De lehet ezt is lepontozni, nem kell elhinni.
2015. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (én nem pontoztam le senkit sem), már megvan a beutaló is, hüvelyi UH-t fog csinálni az orvos...
2015. szept. 23. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:
De uh-t nem csinálnak végbélen keresztül. Az más, hogy esetleg 1 ujját bevezeti az orvos a végébélbe, és úgy próbálja kitapogatni a belső szervek elhelyezkedésést, de végbélen keresztül uh-t nem csinálnak a nőgyógyászok. Ezért pontozott le mindenki, mert hülyeséget írtál.
2015. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!