Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát kezelhetem...

Hüvelygombát kezelhetem canestennel menzesz alatt? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

vasárnap reggel vettem észre hogy elkaptam valami hüvelyi fertőzést.vettem canesten combit, kenőcsöt már aznap reggel,este már elhasználtam az első tablettát. ma délutántól viszont enyhe vérzést.vettem észre magamon, lehet hogy megjön, de a betegtájékoztató szerint menstruáció alatt nem szabad használni

ma este kéne felraknom a 2. tablettát

mit tegyek?



#menstruáció #Canesten #hüvelygomba .
2015. szept. 21. 22:47
 1/5 anonim válasza:
Ha megjött a bajod az jó, mert az kihoz minden fertőzést és ne tegyél fel tablettát mert az ilyenkor nem ajánlott :) jobbulast
2015. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg a menstruációd végét, és akkor folytasd a kezelést.
2015. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kenőcsöt se használjam a külső részeken?
2015. szept. 21. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A kenőcsöt használhatod mensi alatt, de kúpot majd csak amikor elmúlt. Viszont gyakran a mensi után a hüvelygomba is elmúlik. Ha úgy érzed, hogy már nincs baj, rakd el a kúpot, következő fertőzésnél jól jön majd. :)

19L

2015. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mensi után használd csak a kúpot, mert egyébbként úgysem használna most. A kenőcsöt használhatod addig is.
2015. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!