Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kipróbálása?

Tampon kipróbálása?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk gyógyfürdőbe és ma megjött. Fürdeni szeretnék ezért tampont szeretnék használni. De ez lenne az első alkalom. Szerintetek először tegyek fel most egy tampont hogy valamennyi tapasztalatom legyen, vagy elég lesz holnap? Mennyi időnként cseréljem? Vagy ha nem fürdök hanem pl suliba vagyok hány óránként érdemes? (4db tamponom van amit még egy ilyen always csomagba kaptam (elvileg ilyet mindenki kapott, mindenkinek küldtek postán))

2015. okt. 3. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Ha még szűz vagy, akkor próbáld ki most, kell egy kis tapasztalat. A kapkodás az utolsó pillanatban csak pánikhoz vezet.
2015. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon koszonom, nemsokara lefurdok es utana akkor megprobalok egyet felhelyezni.:) egyepkent igen szuz vagyok 13l
2015. okt. 3. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma tedd fel, és tapasztald ki, mennyi idő alatt telik meg a te vérzésedhez képest, tegyél be betétet is alá. Az az igazság, hogy amikor már érzed, hogy a tampon megtelt, addigra már át is ázhat, szóval nagyjából érdemes tisztában lenni vele, hogy mennyi idő alatt telik meg.

4 db tampon kevés lesz mára is, meg holnapra is, de én mindenképpen ajánlanám, hogy ma tedd az első próbát, mert holnap idegen helyen nem a legjobb. Kérj anyukádtól, vagy szaladj el a boltba, most még talán nyitva vannak, lehet venni. Mindenképp a minit ajánlom kezdésnek, főleg, ha szűz vagy.

Ami fontos, hogyha kijössz a vízből, cserélj egyet, mert a madzag megszívhatja magát vízzel, és nem jó, ha az ott van benn.

2015. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy van 4, hogy az holnapra el van direkt rakva. Ma meg csak ki szeretnem probalni ezert vettem el anyumtol egyet azaz o adott. De szerintem a 4 eleg lesz mert max 1 órat furdunk
2015. okt. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!