Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól érzékenyek...

Antibiotikumtól érzékenyek lettek a szeméremajkaim, el fog múlni?

Figyelt kérdés

Torok, mandula, garat, gége gyulladásom van, és a tüdőm felső része is elég rossz állapotban van. Kaptam szerdán antibiotikumot, egy szemet szedtem be belőle - délután 6-kor, este 10-11 fele már előjött az allergiám, ugyanis penicillin volt benn. =( A tenyerem, talpam, a fenekem, és a szeméremajkaim viszketni, szúrni, égni kezdtek. Persze azonnal abbahagytam a szedését, azon az egy szemen kívül nem vettem be mást, másnap mentem a dokihoz, kaptam penicillin mentes antibiotikumot. A kezemről és talpamról eltűntek a viszkető, égő, piros foltok. de a szeméremajkaim és a fenekemnél még mindig érzékeny a bőr, viszket. El fog múlni? Mit tehetek, hogy enyhítsem?


Nincs semmilyen folyásom, nem látszik semmi, csak viszket. Mielőtt szedtem a penicillines gyógyszert, semmi bajom nem volt, miután beszedtem, csak akkor jelent meg ez a probléma! =(



2015. okt. 9. 23:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mikor jött rendbe?
2022. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!