Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv, van félnivalóm?

Hpv, van félnivalóm?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 évvel ezelőtt bőrgyógyászaton elég sok hvp szemölcsöt égettek le a hüvelybemenetem mindkét oldaláról. Azóta szerencsére semmi gondom nem volt, rákszűrésem is negatív hpv-re (bár akkor is az volt, 3 nődoki is félrekezelt bizonygatva h ezek nem hvp-s szemölcsök). Kb. egy hónapja észrevettem h a nagyajkam majdnem legtetején van egy icipici szürkés valami, kiemelkedik a bőrfelszínből de olyannyira kicsit hogy ha csak ülök fél óra megtalálni annyira picike. Ha széthúzom a bőrt akkor emelkedik ki épphogy. Nem fáj, nem viszket, nem vérzik, nem nő, nem csökken, nem csinál semmit csak ott van. Lehet h érdemes hozzátennem hogy borotválom odalent heti 1x. Az merült fel bennem hogy lenne aggódni valóm h hpv? Mert az úgy tudom nem egyedül jár,ráadásul szexuális kapcsolatom lassan 2 éve nem volt, tehát nem is lett volna kitől elkapni. Esetleg egy fibróma lenne? Jelenleg hétfőn külföldre utazom és csak hó végén jövök haza tehát addig nem tudom megnézetni...
2015. okt. 16. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!