Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Paranoiás vagyok csak vagy...

Paranoiás vagyok csak vagy tényleg van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve nem vagyok szűz, és már paranoiás szinten vagyok azzal kapcsolatban hogy terhes vagyok...

Utolsó menszim 2 hetet késett, alapból 34 napos a ciklusom. Alapból 3 napig erős a vérzésem, de most csak 2 napig volt erős, utána csak barnáztam.

Mindig védekezem, óvszerrel. Az elmúlt hónapban (mielőtt megjött) 2szer voltam a barátommal, egyszer közvetlen menszi után, a 2. eshetett ovuláció idejére. Aztán ugye 2 hetet késett...Az a baj, hogy utolsó alkalommal a partnerem elélvezett és nem húzta ki egyből, hanem még párat lökött, mert nekem még annyi kellett orgazmusig, és csak utána húzta ki. (én nem vettem észre, hogy elment)

Aktus után 10. napon csináltam tesztet, ami negatív lett, de lehet, hogy túl korán csináltam.

Utolsó menszi után nem voltam senkivel, mivel barátommal szakítottunk.

Már szinte beképzelem a terhesség tüneteit. Ha reggel eszembe jut, hogy lehetek terhes, akkor egyből hányingerem lesz.

Anyuval nem tudom megbeszélni, mert apukám nevel. Ő meg már tiszta hülyének néz. Már én érzem kellemetlenül magam ha felhozom neki a témát. Nagyon jófej egyébként, mindent meg tudok vele beszélni, de mégsem nőből van.

Szerintetek?


2011. máj. 17. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak 1 hét múlva kell megjönnie. De már most tiszta ideg vagyok:(
2011. máj. 17. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Attol, hogy paranoias vagy meg nem biztos, hogy NEM AKRNAK elkapni! :)
2011. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ez h jön ide?
2011. máj. 17. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a paranoiarol csak ez jutott eszembe. :)
2011. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor innentől csak témához illő, normális válaszokat kérek...köszönöm
2011. máj. 17. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az aktus elejétől óvszerrel védekeztettek, nem szakadt ki és nem folyt ki, akkor nem vagy terhes. Ha akarsz, csinálj még egy tesztet, de szinte biztosra mondom, hogy ez nem terhesség.
2011. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legtöbb esetben ha megjön a havid akkor nem vagy terhes, ugyhogy szerintem nem kell félned. Reggel meg azért hánysz mert bestersszelsz ezen.
2011. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!