Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tud megvizsgálni a...

Hogy tud megvizsgálni a nőgyógyász ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Voltam hasi uh-n, ahol kiderült, hogy vmi nincs rendben a jobb petefészkemmel, a uh-t végző doki nem tudta megmondani pontosan mi lehet az. Elküldött nőgyógyászatra.

Ilyenkor ugye hüvelyi uh-t csinálnak. Csak az a baj, h szűz vagyok. És mivel a hasi ultrahang sokat nem mondott, nem tudom milyen lehetőségek vannak.


2015. okt. 16. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bedugják a hátsódba.
2015. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most ez komoly?
2015. okt. 16. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem sok..

[link]

2015. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem jó hír. Ha esetleg daganat, akkor így jártam?
2015. okt. 16. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szűz lányokat végbélből vizsgálnak.Bár lehet van már valami "fejlettebb" technológia.
2015. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát mindegy, kilehet bírni azt is. Csak azt nem tudom elképzelni, h ugyanazt az eszközt használják mint a hüvelynél, az olyan merevnek tűnik nekem. A végbél nem olyan egyenes mint a hüvely.
2015. okt. 16. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak nagyon fiatal lányokat vizsgálnak meg végbélen keresztül,de középiskolás korúakat óvatosan hüvelyen ketresztül is meg tudják vizsgálni.Nyugi nem fáj,csak kellemetlen.Női orvost keress,ha gátlásos vagy,hosszú felsőbe menj és egyedül menj be az orvoshoz.
2015. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én már a tinikoron is túl vagyok, elég régóta. :)

Nem zavar egyébként a férfi orvos, nem vagyok egy szégyenlős típus. Ezzel nincs gond.

Amúgy itt most nem a kézzel matatós vizsgálatról kérdeztem, hanem konkrétan az ultrahangról. Igazából az se érdekel, ha fáj, csak vhogy tudja megcsinálni.

2015. okt. 18. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!