Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis dudor a nemi szervemben....

Kis dudor a nemi szervemben. Mi lehet a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Életem első nemi szőrtelenítésén vagyok túl. A "dolog" elég jól ment, viszont van egy kis probléma. A szőrtelenítés után kb 2 nappal később "belül" (egészen pontosan a nagyajkam mellett) megjelent egy kicsi apró dudor. Tök ugyanolyan mint egy pattanás. Nem tudom, hogy a szőrtelenítéssel hozható-e össze vagy sem, de mit ajánlatok ez ügyben? Az előbb bekentem canestennel, mert már idegesített, hogy még mindig ott van és azért ez.. "nem játék". Nyilván érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz, de attól meg félek. Ha elmúlik a canestentől akkor szerintetek hagyjam a nőgyógyászt, vagy akkor is vizsgáltassam ki magam? Ez a kis dudor nem fáj, de azért csak csak zavaró. Ez valami gombás fertőzés lesz? Vagy vmi más? NAGYON AGGÓDOK.


18 L


2010. márc. 16. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg pattanás ,lehet ott is , barátnőmnek is gyantázás után szokott előjönni

17F

2010. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy szőrtüsző gyulladása lehet!Semmi különleges teendő nincs vele!Ha tovább romlana a helyzet(amit kétlek)akkor menj orvoshoz.Nekem is volt már,tényleg pattanás lett belőle,nem piszkálni!!!!
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak begyulladt a szortuszo. Ha megnyugtat, nekem az egesz borom voros kiutesekkel szokott megtelni szorteleniteskor, amik viszketnek es egnek.. De par nap alatt elmulnak(csak addigra visszano a szor:() Semmi kulonosebb teendo nincs vele, figyeld, hogy ne irritalja semmi es par napon belul elmulik
2010. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
19:01-nek :próbáld meg,hogy bekened magad vmilyen nyugtató hatású krémmel,nekem amióta kenem,nem jönnek ki :P
2010. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem nem a "vénuszdombon" vannak ez a kiütés, hanem "ott bent", szal a nagyajkaknál. Ezek szerint akkor tényleg nincs semmi gond? Megnyugodtam. Habár még várok az örömködéssel, de akkor valszeg az lehet amit mondotok. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2010. márc. 16. 22:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is pont most van ilyen!! Csak nekem nem közvetlen szőrtelenítés után jött ki szerintem:S A nagyajkam belső oldalán belülről nőtt és már kipúposodik.Olyan mint egy dudor vagy mint egy hólyag.Kemény és ha hozzáérek fáj. Énis aggódok,mert ilyennel még nem találkoztam:/
2010. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Dettó ugyanilyenem van nekem is. Esetleg ha te találsz rá vmi gyógymódot, akkor beírhatnád ide.
2010. márc. 16. 23:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én holnap reggel akartam időpontot kérni nőgyógyászhoz,de nem szívesen megyek énsem ha van valami házi gyógymód vagy esetleg magától felszívódik :S
2010. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen mennék nőgyógyászhoz. Esetleg ha te mégis elmész, akkor kérlek írd már be ide, hogy mégis mit mondott, mert szinte biztos, hogy ugyanazon problémánk van.
2010. márc. 16. 23:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Rendben:) Holnap felhívom,mert már fáj nagyon és nem bírok várni. Szerintem azért mert piszkáltam...
2010. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!