Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen hosszú ciklus?

Normális az ilyen hosszú ciklus?

Figyelt kérdés

Utoljára szeptember 13.-án jött meg, és még semmi. Védekeztünk,nem történt gubanc,de akkor miért nem jön még meg? Rengeteget stresszeltem,de a jelek meg vannak,amik mensi előtt szoktak lenni.

Most 20.-a van,tehát jelenleg a ciklusom 37 napnál jár..normális ez??? :(

20/L


2015. okt. 20. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány napos szokott lenni a ciklusod?
2015. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A 37 napos ciklus akkor sem normális, ha mindig ilyen hosszú. Menj el dokihoz és vizsgáltasd ki magad. Lehet, hogy nem talál semmit és idegi alapon van, a félelem a terhességtől, a stressz elég sok furcsaságot okozhat. Védekezzetek kétféleképpen és a nyugalom lehet, visszahozza a normális ciklusokat. Aviva tornának nézz utána a neten, mert azzal segíthetsz magadon.
2015. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mindig ilyen hosszú,van ,hogy 30napos,de általában késik 5 napig tart mindig,azért gondoltam ,hogy idegesség miatt,mert rettentően sokat idegeskedtem családi,munkahelyi problémák miatt,na meg persze azért,mert késik. :(

Tényleg el kéne mennem nőgyógyászhoz,csak félek,mert még nem voltam :(

2015. okt. 20. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Márpedig el kellene menni, akár voltál, akár nem. Lehet, hogy felírnak gyógyszert, hogy a ciklusod is rendeződjön plusz ne kelljen ennyit izgulni a védekezés miatt. Nem biztos, hogy elsőre megtalálod, de keress olyan orvost akiben megbízol.
2015. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót semmiképp sem szednék.
2015. okt. 22. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem? Ma már nagyon enyhe hormontartalommal, így aztán szinte minimális mellékhatással is vannak jó gyógyszerek. Nekem anno hol 15, aztán 30, utána megint 16-17 majd negyvenegynéhány napra jött meg. Kb. 4-5 hónapig szedtem. Igaz, én sem akartam, így aztán az ötödik hónap végére már csak a tabletta látványától is öklendeztem, viszont rendezte a menstruációmat. Persze nem kényszer, lehet, vannak ma már jobb módszerek is, vagy elhatározhatod, hogy csakis terápiás célból valahány hónapig szeded. Legalább hallgass meg egy orvost, mert ez így nincs rendben.
2015. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!