Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen fajta (márka+,...

Nektek milyen fajta (márka+, , fantázianév, , :D) betét volt a legeslegelső betétetek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem always és a nevét nem tudom, de narancssárga is van a csomagolásában. Még mindig azt használom és nagyon szeretem☺
2015. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nekem is always volt de nem mertem mondani anyának hogy az nem tetszik mert recseg vagy mi xPP aztán elhasználtam azokat is és utána meg már magamnak vettem mindig a betéteket, azokból a legelső egy Bella márkájú volt amit még mindig sokszor használok és nagyon szeretek :DD amúgy nekem az volt a jó hogy 1. két alkalom után már beállt és rendszeresen mindig ugyanakkor jött meg CSAK aminek nagyon örülök :DD

14/L

2015. okt. 20. 20:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem Anyukám Carefree-t használt, és mikor megjött, azt adta gyorsan. Nekem nagyon rossz volt, mert (bocsi a hasonlatért) de olyan érzésem volt, mintha beleültem volna. Magamnak már Always-t vettem, és az a bordázat alá vezette a vért, és nem éreztem annyira testközelinek. Elég sokáig betéteztem. Ma már tampont használok, és visszagondolva már biztosan nem térnék vissza a tamponra.
2015. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, a betétre nem térnék vissza.
2015. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindig is alwayst használtam (kivéve 1-szer valami máést kényszerből de nagyon rossz volt:S), nekem nem recsegett (lehet azért mert szenzitívet veszünk vagy mit:D) és bevált, én szeretem:)
2015. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor én kilógok a sorból. Jelenleg COOP-osat használok, mert jó és olcsó :) Első betétem always volt, és szülés utánra is ennek az éjszakai változatát használtam :)
2015. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2015. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi :) ment a zöldkezecske mindenkinek ;)
2015. okt. 21. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is az vált be, amit a 7-es linkelt be. Mivel vékony, nagyon kényelmes, de mégis jó nedvszívó képessége van, nagyon szeretem.
2015. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy először én is alwayst használtam egy ideig, de aztán azt tapasztaltam, hogy nagyon kidörzsölte a szárny a bőrömet, és nem is olyan lágy, mint a Libresse.
2015. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!