Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha 2 napig tampont használ...

Baj ha 2 napig tampont használnék?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 25.-26.-án lesz a bulija a barátnőmnek. Ekkor szeretnék 2 napig CSAK tampont használni, mivel ekkor lesz mex a menzeszem. Szerintetek használhatom? Máskor betétet használok, eddig csak 1x próbáltam ki a tampont.

2015. okt. 20. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Megis miert ne hasznalhatnad???
2015. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ha menzeszed van, konnyen feltolható a tampon. Betétet és tampont is használhatsz egyszerre, a tampont cserélni kell szükség szerint.
2015. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármikor használhatod...
2015. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En tegnap usztam vele ugy hogy eloszor probaltam ki a tampont. Es ma is egesz nap suliba azt használta. Utanna meg új tamponnal úsztam 3 es fel orat. Es sokkal kényelmesebb mint a betét.
2015. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Vagyok. Es a legfontosabb, hogy mindig cserelj. Csak tiszta kézzel rakd fel a tampont. Es lehet hogy ugy a konnyebb ha magasabb helyre felrakod a lábad. Ha valami nem világos akkor ott a tamponnak a dobozában a tájékoztató. Akkor vedd ki ha mar ugy rezed ha meghuzod a zsinórt konbyen kijön... Ha van kérdésed irj privit.
2015. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egész mensi alatt tampont használok. Egy betét mindig van alatta, hogy ha véletlenül nem tudok rögtön cserélni, ne ázzak át. Ha maximum 6-8 óránként cseréled, akkor rendben van. Nekem este egyszer bent maradt 10 órán keresztül, mert elaludtam. Semmi bajom nem lett, viszont ajánlott gyakrabban cserélni.

19L

2015. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm mindenkinek!:)
2015. okt. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!