Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért akarja a nőgyógyász...

Miért akarja a nőgyógyász figyelmen kívül hagyni a trombózishajlamot?

Figyelt kérdés

A doki felvetette a fog. gátlót, bár nem a védekezés volt a téma. Azt mondta, hogy minimális a kockázata... de engem ebbe az irányba hematológus és genetikus is vizsgál, sőt lehet egy pozi érték miatt immunológus is kell.

Amúgy nagyon meg vagyok elégedve vele szakmailag és emberileg is, de ez... Mert hamarosan vissza akarok menni hozzá és akkor a védekezésről is akarok vele beszélni.



2015. okt. 20. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Elég baj, hogy ilyenek a nőgyógyászok. Szerintem azért mert zömmel férfiak. Nagy veszélyben lennél ha elkezded szedni. Nekem fiatal ismerősöm kapott trombózist. Alig tudták megmenteni az életét.
2015. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh hát sajnálom, mondjuk akkor kicsit óvatosabb lett, amikor mondtam neki, hogy azért ez egy komoly vizsgálat...Azt mondta, hogy vigyem el majd neki az eredményeimet. Szerintem erről inkább majd a hematológust kéne megkérdezni.
2015. okt. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!