Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sima kiütés vagy hüvelygomba?

Sima kiütés vagy hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Üdv!

Néhány napja piros kiütés jelent meg a szeméremtesten. a hüvely körül nincs semmi, csak a gát körül és kicsit kiterjedve előre is, hátra is.

Volt egy jó kis felfázásom, utána megjött. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy "felmarta" a menstruáció és ezért van ez a kipirosodás. Inkább hasonlít a pelenkakiütésre, mint a gombára. De nem tudom..

A folyásom nem más, mint szokott, és nem érzékelek gombára jellemző tüneteket sem. Valaki volt már hasonló helyzetben?

Bepanthennel kenem, hátha gyorsabban hámosodik be, mert elég kellemetlen, ahogy ülés, séta közben összeér a terület.


2015. okt. 22. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet a borotválkozástól? Vagy esetleg új fehérnemű, amitől kipattogzott?
2015. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
új fehérneműm most nem volt, a borotvára én is gondoltam, de akkor nem kellene az egésznek ilyennek lenni?
2015. okt. 22. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nehéz eldönteni ugye. De inkább bőrgyógyász lássa.
2015. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó lesz bőrgyógyásznak beterpeszteni egy széleset! pláne ha férfi.
2015. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!