Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Nuvaringet egy nappal...

A Nuvaringet egy nappal hamarabb vettem ki! Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Ma este kellett volna kivennem a Nuvaringet, de véletlenül tegnap távolítottam el. Tehát eddig mindig pénteken tettem fel, pénteken vettem le. Nem raktam fel új gyűrűt. A kérdésem az lenne, hogy tartsam be a hét napos szünetet és csütörtökön tegyem vissza, vagy álljak vissza a megszokott péntekre, de akkor nyolc nap lesz a gyűrűmentes időszak. Melyik verzió zavarja meg legkevésbé a hormonrendszert? Előre is köszönöm a segítséget!

2015. okt. 23. 16:47
 1/3 anonim válasza:

Önmetartóztatás.

Várd ki míg átáll a hormonháztartásod a megszokottra.

Addig meg nézz tévét.....

2015. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Többet ne hagyj ki, mert aztán meg lesel, ha terhes maradsz. Ajánlom figyelmedbe a mellékelt tájékoztatót, tudom, hosszú és unalmas olvasmány. Ennek ellenére legyen mindig kéznél és nem árt, ha nagy vonalakban ismered is a tartalmát.

Állj át a csütörtökre, talán az a legjobb választás ebben az esetben. És a továbbiakban legyél kicsit összeszedettebb, ne téveszd el a napokat.

2015. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat, valószínűleg átállok a csütörtökre. Még sosem fordult elő velem ilyen, már kb 8 éve használom a Nuvaringet. Az október 23. tévesztett meg, csütörtökön pénteki feelingem volt. :)
2015. okt. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!