Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az első alkalom a...

Milyen az első alkalom a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, szűz. Sajnos kénytelen leszek elmenni, mivel több mint valószínű, hogy hüvelygombám van. Kipróbáltam a canesten krámet és hüvelytablettát de nemigen használt. Még mindig iszonyú túrós folyásom van. Soha nem voltam még nőgyógyásznál. Légyszi írjatok le mindent amit tudnom kell. Pl(miket fog kérdezni, ha belépek mit tegyek, hogyan küzdjem le a szégyenlőségemet, hogyan is fog megvizsgálni, hol is kell levetkeznem). Köszi előre!

2015. okt. 24. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk külön vizsgáló van,csak orvos van jelen vizsgálatnál.
2015. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségetek!
2015. okt. 25. 01:02
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen női orvost keress első alkalomra, nem tól könnyű a szituáció úgy sem.
2015. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

A nőgyógyászati asszisztenesek java része szülésznő is, elég sok olyat látott már, ez a szakmája. Csak azért, hogy megnyugodjál.

A szégyellőségedet nem lehet leküzdeni, elég ha csak teszed a dolgodat és nem gondolkodsz:) Először én is nőhöz mentem annak idején, nekem az jobban esett elsőre. Volt olyan osztálytársam, aki férfihez ment, neki sem volt gondja, mert nagyon jó fej dokit választott. Nem vagyunk egyformák, én még a mai napig is a női dokit preferálom:) De voltam olyan férfinél is, akinél egyáltalán nem éreztem rosszul magam.. (ez ritka, de van ilyen doki)

A doki mindent kérdezni és mondani fog, semmi extrára nem kell gondolni. Fájni nem fog a vizsgálat. Talán a legjobb, ha tiniambulanciára mész.

2015. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Az én dokim egyedül van a rendelőben, az asszisztens kívül ül a folyosón és ez így pont jó.
2015. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez abszolút törvény ellenes!! Megütheti a bokáját mindkettő, ha valaki jelenti ezt..
2015. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%
Ki kérdezte a véleményedet? Én csak olyan helyre megyek ahol nem ül bennt az asszisztens.
2015. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A doktornőmnek soha nem is volt asszisztense a magánrendelésen, ő teljesen egyedül van.
2015. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%
16-os légyszi Írd már le a törvény számát, nevét, illetve melyik paragrafus melyik bekezdése mondja ki hogy a magánrendelőbe az orvos mellett kell ülnie az asszisztensnek benn a rendelőben és hallgatni amit beszélek plusz bámulni engem bugyi nélkül. Ezt megkapom az sztk-ban is ha erre vágyok.
2015. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!